• Wpisów: 44
  • Średnio co: 73 dni
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 14:29
  • Licznik odwiedzin: 26 522 / 3301 dni
 
grupao2
 
(Jacek Świderski - członek zarządu Grupy o2)

Grupa o2 Spółka z o.o. to nowa nazwa wydawcy portalu o2.pl, który kończy właśnie 10 lat.

Spółka o2.pl zmieniła nazwę na Grupa o2 Spółka z o.o.
Nową nazwą chcemy podkreślić wagę innych, niż strona główna portalu, produktów spółki, a także konsekwentnie realizowaną strategię rozwijania wortali i innych usług jako oddzielnych marek. o2 to dzisiaj już nie tylko znany portal internetowy i poczta e-mail.

Strategią Grupy o2 jest inwestowanie w nowe marki i efektywne nimi zarządzanie. Posiadamy obecnie w portfelu ponad trzydzieści internetowych brandów.

Nowa nazwa podsumowuje ewolucję, którą firma przeszła od uruchomienia pierwszej usługi 10 lat temu - bezpłatnych kont e-mail w domenie go2.pl. Dziś o2 należy do czołówki polskich firm medialnych, docierając ze swoimi produktami do ponad 9 milionów Polaków.

Obok produktów tradycyjnie kojarzonych z o2, jak komunikator Tlen czy poczta o2.pl, w ostatnich latach na rynek z sukcesem wypuściliśmy np. Wrzutę, Pudelka, Kafeterię, Sforę, Luxlux czy Radar.

Spółka, mimo spowolnienia gospodarczego, utrzymuje dobre wyniki. W okresie od stycznia do sierpnia 2009 roku zanotowaliśmy wzrost przychodów o 10 %, przy spadku zysku brutto o 7 % w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi Blog Grupy o2 mogą komentować ten wpis.