Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika Blog Grupy o2 z dnia 6 października 2009

Liczba wpisów: 4

grupao2
 
Dariusz Kołtko - rzecznik prasowy Grupy o2
dariusz.koltko(at)firma.o2.pl


Grupa o2 uzupełnia ofertę skierowaną do internauty szukającego informacji gospodarczych i biznesowych. Artykuły ekonomiczne serwisu Sfora.pl od kilku dni dostępne są w serwisie Sfora.biz (www.sfora.biz), który jest obecnie wzbogacany o nowe narzędzia śledzenia i filtrowania newsów z wielu innych serwisów informacyjnych.

- Są internauci którzy uciekają od serwisów, które mieszają news popularny, polityczny i społeczny, z tematami gospodarczymi, chcąc czytać doniesienia ekonomiczne w wyraźnym kontekście - mówi Michał Brański, członek zarządu o2.pl.

Sfora.biz dołącza do serwisów biznesowych już obecnych w portfelu Grupy o2: HotMoney (www.hotmoney.pl, wydarzenia gospodarcze, finanse konsumenckie) i Notowany (www.notowany.pl, analizy giełdowe i finansowe).
 

grupao2
 
Dariusz Kołtko - rzecznik Grupy o2
dariusz.koltko(at)firma.o2.pl


Od dziś można pobierać testową wersję komunikatora Tlen.pl 7.0.
Jest dostępna pod adresem www.tlen.pl/

Wraz z udostępnieniem wersji 7, Tlen.pl dołączył do otwartej sieci serwerów XMPP/Jabber.
Osoby testujące najnowszą wersję Tlenu, będą więc mogły przeprowadzać rozmowy ze wszystkimi użytkownikami tych sieci.
Nowy Tlen oferuje również zwiększoną szybkość działania, lepszą obsługę Windows Vista i Windows 7, zmiany w wyglądzie oraz szereg nowych funkcji.

Wersja Beta komunikatora ma w chwili obecnej wyłączony mechanizm pluginów, nad którym trwają prace.
 

grupao2
 
Dariusz Kołtko - rzecznik prasowy Grupy o2
dariusz.koltko(at)firma.o2.pl

Trzy lata po premierze motoryzacyjny wortal Autokrata.pl (należący do grupy o2.pl) przechodzi przeobrażenia. Zmieniły się design, w tym logo, dobór treści oraz doszły elementy społecznościowe (niedawno otwarty serwis www.motoSOS.pl staje się "zapleczem" Autokraty).

"Przez pierwsze lata budowaliśmy zasięg oraz markę serwisu. Podjęliśmy decyzję o zmianie proporcji informacji praktycznych do informacji rozrywkowych na korzyść tych pierwszych. Zmiana designu ma to akcentować i jednocześnie czynić serwis atrakcyjnym otoczeniem dla renomowanych marek motoryzacyjnych." - mówi Michał Brański, członek zarządu o2.pl.

Serwis miesięcznie odwiedza 550 tyś. Unikalnych użytkowników*
WWW.autokrata.pl
 

grupao2
 
Dariusz Kołtko - rzecznik prasowy Grupy o2

“Największą liczbę użytkowników i największy zasięg ma serwis Pinger.pl (O2.pl) - odpowiednio 671 tys. i 4,01 proc. Kolejne pozycje zajmują: Blip.pl (GG Network) - 329,4 tys. i 1,97 proc., Twitter.com - 244,8 tys. i 1,46 proc., oraz Flaker.pl - 43,5 tys. i 0,26 proc.”badania Megapanel PBI/Gemius za czerwiec br.

mediamikser.pl/(…)2…
  • awatar Nortus & Potworna spółka: no prosze
  • awatar gość: a jak to ma sie do tego artykulu http://www.internetstandard.pl/news/350863/Mikroblogi.odwiedza.mniej.niz.milion.Polakow.html gdzie rowniez autorzy powoluja sie na badania gemiusa ...
  • awatar Rafał Werczyński: ... autor sam przyznaje , że (wbrew wszystkim:)) pingera nie uważa za mikroblog....
Pokaż wszystkie (3) ›